 All Product > Resistors > Variable Resistors > BI Technologies / TT Electronics  (36WR10KLF)
BI Technologies / TT Electronics 36WR10KLF
PartNo:
36WR10KLF
Manufacturers: BI Technologies / TT Electronics
Qty: 827
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 10K 6MM ST SIDE ADJ
RoHS:Details
Product:Trimmer Resistors - Single Turn
Product Type:Single Turn
Number of Turns:
Taper:
Resistance:10 kOhms
Power Rating:330 mW
Voltage Rating:100 V