 All Product > Resistors > Variable Resistors > BI Technologies / TT Electronics  (39WLCBR10KLF30)
BI Technologies / TT Electronics 39WLCBR10KLF30
PartNo:
39WLCBR10KLF30
Manufacturers: BI Technologies / TT Electronics
Qty: 783
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 10K 15MM ST CARBON
RoHS:Details
Product:Trimmer Resistors - Single Turn
Product Type:Single Turn
Number of Turns:
Taper:
Resistance:10 kOhms
Power Rating:250 mW (1/4 W)
Voltage Rating:250 V