 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (N15TV-104A3030)
Piher N15TV-104A3030
PartNo:
N15TV-104A3030
Manufacturers: Piher
Qty: 1300
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 100Kohms Linear 0.3
RoHS:Details
Product:Trimmer Resistors - Single Turn
Product Type:Single Turn
Number of Turns:
Taper:Linear
Resistance:100 kOhms
Power Rating:150 mW