 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (N6-L50T0C-105)
Piher N6-L50T0C-105
PartNo:
N6-L50T0C-105
Manufacturers: Piher
Qty: 6824
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 1Mohms 6mm Top adj
RoHS:Details
Product:Trimmer Resistors - Single Turn
Product Type:Single Turn
Number of Turns:
Taper:Linear
Resistance:1 MOhms
Power Rating:100 mW