 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (N6-S25T0C-104)
Piher N6-S25T0C-104
PartNo:
N6-S25T0C-104
Manufacturers: Piher
Qty: 4577
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 100Kohms 6mm Side adj
RoHS:Details
Product:Trimmer Resistors - Single Turn
Product Type:Single Turn
Number of Turns:
Taper:Linear
Resistance:100 kOhms
Power Rating:100 mW