 All Product > Resistors > Variable Resistors > BI Technologies / TT Electronics  (P120K-F25BR100K)
BI Technologies / TT Electronics P120K-F25BR100K
PartNo:
P120K-F25BR100K
Manufacturers: BI Technologies / TT Electronics
Qty: 588
Request Qty:
Description: Potentiometers 1/20W 100K Ohms 20% 12mm ROTARY POT