 All Product > Resistors > Variable Resistors > BI Technologies / TT Electronics  (P120PK-Y25BR10K)
BI Technologies / TT Electronics P120PK-Y25BR10K
PartNo:
P120PK-Y25BR10K
Manufacturers: BI Technologies / TT Electronics
Qty: 1279
Request Qty:
Description: Potentiometers 12mm 10K ohm
RoHS:Details
Resistance:10 kOhms
Power Rating:50 mW