BI Technologies / TT Electronics P160KN2-0QC17B100K
PartNo:
P160KN2-0QC17B100K
Manufacturers: BI Technologies / TT Electronics
Qty: 577
Request Qty:
Description: Potentiometers 16mm 100K ohm
RoHS:Details
Resistance:100 kOhms
Power Rating:200 mW