BI Technologies / TT Electronics P160KNP-0EA15A20K
PartNo:
P160KNP-0EA15A20K
Manufacturers: BI Technologies / TT Electronics
Qty: 598
Request Qty:
Description: Potentiometers 16mm 20K ohm
RoHS:Details
Resistance:20 kOhms
Power Rating:100 mW