BI Technologies / TT Electronics P170NP1-QC15BR50K
PartNo:
P170NP1-QC15BR50K
Manufacturers: BI Technologies / TT Electronics
Qty: 1404
Request Qty:
Description: Potentiometers 50K ohm 20%
RoHS:Details
Resistance:50 kOhms
Power Rating:100 mW