 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (PDB12-H4301-105BF)
Bourns PDB12-H4301-105BF
PartNo:
PDB12-H4301-105BF
Manufacturers: Bourns
Qty: 460
Request Qty:
Description: Potentiometers 1M LINEAR 12MM
RoHS:Details
Resistance:1 MOhms
Power Rating:80 mW
Shaft Type:Flatted / D
Shaft Diameter:6 mm
Shaft Length:30 mm