 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (PDV20-31P-104B)
Bourns PDV20-31P-104B
PartNo:
PDV20-31P-104B
Manufacturers: Bourns
Qty: 934
Request Qty:
Description: Slide Potentiometers 100K 20% Linear Open Frame
RoHS:Details
Travel:20 mm
Resistance:100 kOhms
Power Rating:100 mW