 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (PDV30-21P-104A)
Bourns PDV30-21P-104A
PartNo:
PDV30-21P-104A
Manufacturers: Bourns
Qty: 365
Request Qty:
Description: Slide Potentiometers 100K 20% Audio Open Frame
RoHS:Details
Travel:30 mm
Resistance:100 kOhms
Power Rating:50 mW