 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LH01-103A2020)
Piher PT10LH01-103A2020
PartNo:
PT10LH01-103A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 4117
Request Qty:
Description: Potentiometers 10Kohms 10mm Rnd Side adj
RoHS:Details
Resistance:10 kOhms
Power Rating:150 mW