 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LH01-205A3030)
Piher PT10LH01-205A3030
PartNo:
PT10LH01-205A3030
Manufacturers: Piher
Qty: 1259
Request Qty:
Description: Potentiometers 2Mohms 10mm Rnd Side adj
RoHS:Details
Resistance:2 MOhms
Power Rating:150 mW