 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LH01-252A2020)
Piher PT10LH01-252A2020
PartNo:
PT10LH01-252A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 450
Request Qty:
Description: Potentiometers 2.5Kohms 10mm Rnd Side adj
RoHS:Details
Resistance:2.5 kOhms
Power Rating:150 mW