 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LH01-253A2020)
Piher PT10LH01-253A2020
PartNo:
PT10LH01-253A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 1722
Request Qty:
Description: Potentiometers 25Kohms 10mm Rnd Side adj
RoHS:Details
Resistance:25 kOhms
Power Rating:150 mW