 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LH01-255A3030)
Piher PT10LH01-255A3030
PartNo:
PT10LH01-255A3030
Manufacturers: Piher
Qty: 2000
Request Qty:
Description: Potentiometers 2.5Mohms 10mm Rnd Side adj
RoHS:Details
Resistance:2.5 MOhms
Power Rating:150 mW