 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LH02-103A2020)
Piher PT10LH02-103A2020
PartNo:
PT10LH02-103A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 550
Request Qty:
Description: Potentiometers 10K OHMS 10MM RND
RoHS:Details
Resistance:10 kOhms