 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LV10-00258-PT10LV10-502A2020)
Piher PT10LV10-00258-PT10LV10-502A2020
PartNo:
PT10LV10-00258-PT10LV10-502A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 2178
Request Qty:
Description: Potentiometers 5Kohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:5 kOhms
Power Rating:150 mW