 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LV10-103A2020)
Piher PT10LV10-103A2020
PartNo:
PT10LV10-103A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 6862
Request Qty:
Description: Potentiometers 10Kohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:10 kOhms
Power Rating:150 mW