 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LV10-104A2020)
Piher PT10LV10-104A2020
PartNo:
PT10LV10-104A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 6126
Request Qty:
Description: Potentiometers 100Kohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:100 kOhms
Power Rating:150 mW