 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LV10-105A2020)
Piher PT10LV10-105A2020
PartNo:
PT10LV10-105A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 439
Request Qty:
Description: Potentiometers 1Mohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:1 MOhms
Power Rating:150 mW