 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LV10-204A2020)
Piher PT10LV10-204A2020
PartNo:
PT10LV10-204A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 888
Request Qty:
Description: Potentiometers 200Kohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:200 kOhms
Power Rating:150 mW