 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LV10-205A3030)
Piher PT10LV10-205A3030
PartNo:
PT10LV10-205A3030
Manufacturers: Piher
Qty: 498
Request Qty:
Description: Potentiometers 2Mohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:2 MOhms
Power Rating:150 mW