 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LV10-503A2020)
Piher PT10LV10-503A2020
PartNo:
PT10LV10-503A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 1039
Request Qty:
Description: Potentiometers 50Kohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:50 kOhms
Power Rating:150 mW