 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10LV20KC)
Piher PT10LV20KC
PartNo:
PT10LV20KC
Manufacturers: Piher
Qty: 1965
Request Qty:
Description: Potentiometers 20Kohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:20 kOhms
Power Rating:150 mW