 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10MH01-223A2020)
Piher PT10MH01-223A2020
PartNo:
PT10MH01-223A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 866
Request Qty:
Description: Potentiometers 22Kohms 10mm Rnd Side adj
RoHS:Details
Resistance:22 kOhms
Power Rating:150 mW