 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10MH01-502A2020-PM)
Piher PT10MH01-502A2020-PM
PartNo:
PT10MH01-502A2020-PM
Manufacturers: Piher
Qty: 1846
Request Qty:
Description: Potentiometers 5Kohms 10mm Rnd Side adj
RoHS:Details
Resistance:5 kOhms
Power Rating:150 mW