 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10MH01-505A3030)
Piher PT10MH01-505A3030
PartNo:
PT10MH01-505A3030
Manufacturers: Piher
Qty: 1191
Request Qty:
Description: Potentiometers 5Mohms 10mm Rnd Side adj
RoHS:Details
Resistance:5 MOhms
Power Rating:150 mW