 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10MV10-105A2020)
Piher PT10MV10-105A2020
PartNo:
PT10MV10-105A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 1755
Request Qty:
Description: Potentiometers 1Mohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:1 MOhms
Power Rating:150 mW