 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10MV10-201A2020)
Piher PT10MV10-201A2020
PartNo:
PT10MV10-201A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 990
Request Qty:
Description: Potentiometers 200ohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:200 Ohms
Power Rating:150 mW