 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10MV10-251A2020)
Piher PT10MV10-251A2020
PartNo:
PT10MV10-251A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 1972
Request Qty:
Description: Potentiometers 250ohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:250 Ohms
Power Rating:150 mW