 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10MV10-253A2020)
Piher PT10MV10-253A2020
PartNo:
PT10MV10-253A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 1794
Request Qty:
Description: Potentiometers 25Kohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:25 kOhms
Power Rating:150 mW