 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10MV10-255A3030)
Piher PT10MV10-255A3030
PartNo:
PT10MV10-255A3030
Manufacturers: Piher
Qty: 1838
Request Qty:
Description: Potentiometers 2.5Mohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:2.5 MOhms
Power Rating:150 mW