 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10MV10-504A2020)
Piher PT10MV10-504A2020
PartNo:
PT10MV10-504A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 1944
Request Qty:
Description: Potentiometers 500Kohms 10mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:500 kOhms
Power Rating:150 mW