 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT10XH01-103A2020-PM-1CR)
Piher PT10XH01-103A2020-PM-1CR
PartNo:
PT10XH01-103A2020-PM-1CR
Manufacturers: Piher
Qty: 1250
Request Qty:
Description: Potentiometers 10mm 10K
RoHS:Details
Resistance:10 kOhms
Power Rating:150 mW