 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT15LH06-105A2020)
Piher PT15LH06-105A2020
PartNo:
PT15LH06-105A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 691
Request Qty:
Description: Potentiometers 1Mohms 15mm Rnd
RoHS:Details
Resistance:1 MOhms
Power Rating:250 mW (1/4 W)