 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT15LH06-252A2020)
Piher PT15LH06-252A2020
PartNo:
PT15LH06-252A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 772
Request Qty:
Description: Potentiometers 2.5Kohms 15mm Rnd
RoHS:Details
Resistance:2.5 kOhms
Power Rating:250 mW (1/4 W)