 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT15LV18-202A2020)
Piher PT15LV18-202A2020
PartNo:
PT15LV18-202A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 883
Request Qty:
Description: Potentiometers 2Kohms 15mm Rnd
RoHS:Details
Resistance:2 kOhms
Power Rating:250 mW (1/4 W)