 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT15LV18-205A3030)
Piher PT15LV18-205A3030
PartNo:
PT15LV18-205A3030
Manufacturers: Piher
Qty: 1115
Request Qty:
Description: Potentiometers 2Mohms 15mm Rnd
RoHS:Details
Resistance:2 MOhms
Power Rating:250 mW (1/4 W)