 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT15LV18-251A2020)
Piher PT15LV18-251A2020
PartNo:
PT15LV18-251A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 1997
Request Qty:
Description: Potentiometers 250ohms 15mm Rnd
RoHS:Details
Resistance:250 Ohms
Power Rating:250 mW (1/4 W)