 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT15NH06-102A2020)
Piher PT15NH06-102A2020
PartNo:
PT15NH06-102A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 5114
Request Qty:
Description: Potentiometers 1Kohms 15mm Rnd
RoHS:Details
Resistance:1 kOhms
Power Rating:250 mW (1/4 W)