 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT15NH06-103A2020)
Piher PT15NH06-103A2020
PartNo:
PT15NH06-103A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 2056
Request Qty:
Description: Potentiometers 10Kohms 15mm Rnd
RoHS:Details
Resistance:10 kOhms
Power Rating:250 mW (1/4 W)