 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT15NH06-205A2020-S)
Piher PT15NH06-205A2020-S
PartNo:
PT15NH06-205A2020-S
Manufacturers: Piher
Qty: 1333
Request Qty:
Description: Potentiometers 2Mohms 15mm Rnd
RoHS:Details
Resistance:2 MOhms
Power Rating:250 mW (1/4 W)