 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT15NV18-503A2020)
Piher PT15NV18-503A2020
PartNo:
PT15NV18-503A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 2100
Request Qty:
Description: Potentiometers 50Kohms 15mm Rnd
RoHS:Details
Resistance:50 kOhms
Power Rating:250 mW (1/4 W)