 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT15NV24224A2020E)
Piher PT15NV24224A2020E
PartNo:
PT15NV24224A2020E
Manufacturers: Piher
Qty: 2099
Request Qty:
Description: Potentiometers 220Kohms 15mm Rnd Carbon
RoHS:Details
Resistance:220 kOhms
Power Rating:250 mW (1/4 W)