 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT15WH06254A202008CR)
Piher PT15WH06254A202008CR
PartNo:
PT15WH06254A202008CR
Manufacturers: Piher
Qty: 2049
Request Qty:
Description: Potentiometers 250Kohms 15mm Rnd w/shaft
RoHS:Details
Resistance:250 kOhms
Power Rating:250 mW (1/4 W)