 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT6KH-103A2020)
Piher PT6KH-103A2020
PartNo:
PT6KH-103A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 1020
Request Qty:
Description: Potentiometers 10Kohms 6mm Rnd Side adj
RoHS:Details
Resistance:10 kOhms
Power Rating:100 mW