 All Product > Resistors > Variable Resistors > Piher  (PT6KV-102A2020)
Piher PT6KV-102A2020
PartNo:
PT6KV-102A2020
Manufacturers: Piher
Qty: 938
Request Qty:
Description: Potentiometers 1Kohms 6mm Rnd Top adj
RoHS:Details
Resistance:1 kOhms
Power Rating:100 mW